Dôveryhodná firma ELITE 2018

Sme držiteľom certifikátu Elitného Člena Dôveryhodnej Firmy 2018
trinity QQ

Kompaktný balík služieb pre jasnejšiu budúcnosť!
Quality for Quantity

Sú to len poctivé služby...
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Partneri

 

Aegon:

ZÁRUKA PROFESIONALITY A STABILITY.

Spoločnosť AEGON je jedna z najväčších finančných skupín na svete, ktorá poskytuje produkty životného poistenia, dôchodkového zabezpečenia a príbuzné sporivé a investičné produkty. AEGON má dôveru viac ako 40 miliónov klientov po celom svete a spravuje viac ako 378 miliárd eur ich úspor. Koncern AEGON so 160-ročnou históriou má sídlo v holandskom Haagu a spoločnosti pod neho patriace zamestnávajú viac ako 30 000 zamestnancov po celom svete. Hlavnými trhmi koncernu sú Spojené štáty americké, Holandsko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska, Kanada, Čína, Maďarsko, Poľsko, Španielsko, Slovenská republika, Česká republika, Rumunsko, India.

 

AXA:

PRESTÍŽ A SPOĽAHLIVOSŤ.

Francúzska skupina AXA je jednou z najprestížnejších finančných spoločností na svete. Pôsobí v 55 krajinách sveta, hlavne v Európe, Severnej Amerike a v ázijsko-pacifickej oblasti. Celosvetovo poskytuje služby viac ako 90 miliónom klientov, zamestnáva vyše 135 tisíc ľudí a spravuje aktíva v celkovej hodnote približne 981 miliárd €. Skupina AXA poskytuje všetky činnosti spojené s poistením ľudí a správou ich aktív: životné a úrazové poistenie, neživotné poistenie, dôchodkové sporenie, správu aktív, cestovné poistenie, právnu ochranu a iné.

 

Európska cestovná poisťovňa:

CESTOVNÉ POISTENIE NA EURÓPSKEJ ÚROVNI.

Európska cestovná poisťovňa poskytuje širokú paletu produktov cestovného poistenia pre súkromné i služobné cesty. Pre jednotlivé cesty za oddychom, pre opakované cesty za oddychom alebo na služobné cesty, pre študentov na štúdium v zahraničí, deti v detských táboroch ako aj cudzincov prichádzajúcich do SR.

 

Generali Slovensko:  

JE SÚČASŤOU JEDNEJ Z NAJSILNEJŠÍCH POISŤOVACÍCH SKUPÍN GENERALI PPF HOLDING.

GENERALI SLOVENSKO je súčasťou jednej z najsilnejších poisťovacích skupín v strednej a východnej Európe – Generali PPF Holding, ktorá v súčasnosti riadi obchodnú činnosť v 14 krajinách strednej a východnej Európy, spravuje aktíva vo výške 13,8 miliárd eur a poskytuje v regióne služby viac než 10 miliónom klientov. Generali PPF Holding je spoločný podnik Assicurazioni Generali a PPF Group. Začiatky skupiny Generali siahajú do roku 1831, kedy bola v talianskom Terste založená spoločnosť Assicurazioni Generali. Vďaka svojim čoskoro 180-ročným skúsenostiam v oblasti poisťovníctva je dnes jednou z najvýznamnejších spoločností na globálnom poistnom a finančnom trhu. V súčasnosti je skupina Generali jedným z najväčších poisťovateľov v Európe a figuruje v 64 krajinách  sveta.

 

Novinky a aktuality
Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 27.10.2017: Na základe prieskumu uskutočnenom 25.10.2017...
Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ 27.04.2017: Milí klienti, Sme radi, že aj v roku...
Ocenenie pre trinity QQ od spoločnosti Proxenta Ocenenie pre trinity QQ od finančnej skupiny Proxenta 11.02.2016: Náš partner, spoločnosť...
V krátkosti o nás

Milé dámy/vážení páni,

sme radi, že ste, či už zo zvedavosti alebo záujmu o naše služby, zavítali na našu stránku. Našim cieľom je poskytovať kompaktný balík služieb, ktoré Vám a Vašim blízkym prinesú stabilitu a jasnejší pohľad na budúcnosť. 

Vitajte v lepšej spoločnosti!

Ing. Ján Pobežal
 výkonný riaditeľ 

Naši partneri

TQQ, s.r.o.: Výhradný dovozca exteriérových škárovacích hmôt ROMPOX®

       VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy

VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy    

 

AUTO DETAIL HUMENNÉ: ...kompletná starostlivosť o auto.