Dá sa to!

Zhodnoťte svoje úspory investíciou s pevným výnosom!
trinity QQ

Kompaktný balík služieb pre jasnejšiu budúcnosť!
Quality for Quantity

Sú to len poctivé služby...
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Neúveriteľné!

12.11.2013:

Asi každý z nás si vo svojom živote aspoň raz požičal peniaze. V tom lepšom prípade od rodiny, známych. Ak sme však takúto možnosť nemohli využiť, ostali nám banky či rozličné finančné inštitúcie. Tie však neposkytujú túto službu ani zďaleka za takých výhodných podmienok, akými nás ohurujú v reklamách, kde ide všetko veľmi jednoducho, no v skutočnosti je to omnoho zložitejšie a nakoniec nám banka z takého, alebo iného dôvodu nepožičia.

V dnešnej dobe chce asi každý z nás slušne bývať a byť finančne zabezpečený. Lenže v súčasnej životnej situácií si len málokto môže dovoliť postaviť dom, či kúpiť auto za svoje vlastné peniaze. Z toho vyplýva, že 90% mladých ľudí si berie rôzne úvery a pôžičky, pri ktorých často krát musia založiť nehnuteľnosť a tak sa zadlžia na minimálne 10 a viac rokov. Tu nás však ale napadá myšlienka – z čoho si vôbec šetriť? Ako si odložiť nejaké peniažky a mať vždy istú zábezpeku?

Pri dnešných ponukách bánk, ktoré sa do istej miery snažia konkurovať jedna druhej, sa bežný človek vie len ťažko zorientovať a vybrať si to, čo mu naozaj vyrieši situáciu. Z väčšej miery to dopadá tak, že klient sa ide spýtať do banky kde má vedený účet a pri ponuke, ktorú mu dajú, aj ostáva. Čo to znamená??

Len to, že napriek tomu, že aj keď si klienti sú vedomí širšej ponuky na trhu, zostávajú pri tej, ktorú majú najviac poruke, a to aj napriek tomu, že ich to v konečnom dôsledku môže stáť nemalé peniaze.

Úvery sú vo všeobecnosti jedny z najvýhodnejších spôsobov, ako si požičať peniaze. Okrem bánk umožňujú túto službu aj nebankové subjekty, ktorých nájdete na súčasnom trhu naozaj veľmi veľké množstvo. Zatiaľ čo banky vyžadujú pri poskytnutí pôžičky, aby klient spĺňal rozličné podmienky, finančné inštitúcie majú pre svojich klientov oveľa prijateľnejšie metódy, ktorými si získavajú ľudí. Takto často nemusia preukazovať dokladovanie príjmu, výpisy z registra a podobne. Práve naopak. Stačí jednoducho navštíviť spoločnosť s občianskym preukazom prípadne rodným listom a o všetko ostatné sa postarajú už samotní pracovníci. Málokto si však všimne, že je to iba zakrytie nevýhod, ktoré sa popri inak zaujímavej ponuke veľmi ľahko stratia či prehliadnu.

Výhodou bankových pôžičiek pred nebankovými sú nižšie úrokové sadzby a poplatky. Ich získanie trvá o niečo dlhšie a spôsob vybavenia je komplikovanejší, no nakoniec sa však klient môže dočkať vytúžených peňazí bez následných komplikácií pri splácaní.

Pre riešenie Vašej úverovej situácie kontaktujte makléra spoločnosti trinity QQ.

 

Igor Tížik

Riaditeľ pre úvery

Novinky a aktuality
Dlhopisy s pevným výnosom 6% za rok! Dlhopisy s pevným výnosom 6% za rok! Milí klienti, S klesajúcimi úrokovými sadzbami...
Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 27.10.2017: Na základe prieskumu uskutočnenom 25.10.2017...
Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ 27.04.2017: Milí klienti, Sme radi, že aj v roku...
V krátkosti o nás

Milé dámy/vážení páni,

sme radi, že ste, či už zo zvedavosti alebo záujmu o naše služby, zavítali na našu stránku. Našim cieľom je poskytovať kompaktný balík služieb, ktoré Vám a Vašim blízkym prinesú stabilitu a jasnejší pohľad na budúcnosť. 

Vitajte v lepšej spoločnosti!

Ing. Ján Pobežal
 výkonný riaditeľ 

Naši partneri

TQQ, s.r.o.: Výhradný dovozca exteriérových škárovacích hmôt ROMPOX®

       VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy

VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy    

 

AUTO DETAIL HUMENNÉ: ...kompletná starostlivosť o auto.