Dá sa to!

Zhodnoťte svoje úspory investíciou s pevným výnosom!
trinity QQ

Kompaktný balík služieb pre jasnejšiu budúcnosť!
Quality for Quantity

Sú to len poctivé služby...
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Reštaurácia Želiezovce

Cena:
255 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Levice
Obec: Želiezovce
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: reštaurácia
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Vek objektu: 0
Úžitková plocha: 200 m2
Energ. certifikát: Nemá
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1975

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na predaj v lukratívnej časti mesta Želiezovce 2 poschodovú budovu ktorá momentálna plní funkciu reštaurácie. Výmera celého pozemku je 2237 m2. Budova ja napojená na všetky IS. Dispozične je rozvrhnutá na časť reštaurácie, veľkej terasy, kuchyne a skladov. Budova má tri samostatné vchody. Na poschodí  sa nachádzajú izby s kúpeľňou a toaletou. Parkovacie možnosti sú pred budovou a v oplotenom dvore ktorý  patrý k  nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť sa predáva aj v celosti cena 255 000 €. Zároveň je možné kúpiť len časť tejto budovy, kde je možné  v prípade invetičnej  príležitosťi vybudovať samostané byty na predaj alebo prenájom. K tejto investičnej príležitosti sú vyhototvené stavebné projekty na byty. Cena v tomto prípade za časť budovy je  85.000€.

V prípade záujmu ma kontaktujte na telefónnom čísle 0918 676 170 alebo na mailovej adrese duba-ZVNC-trinityqq.sk.


 Cena je vrátane komplexných služieb spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou.

Najvýhodnejšie financovanie (úver) a poistenie (nehnuteľnosti) Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov. Pri vážnom a serióznom záujme dohoda na cene je možná.


Na požiadanie zabezpečíme znalca na vyhotovenie znaleckého posudku ponúkanej nehnuteľnosti, geodetov na vyhotovenie nového geometrického plánu ponúkanej nehnuteľnosti (v prípade potreby), prepis meračov energií (elektrika, plyn, voda)


Všetky moje ponuky a i ďalšie fotky mnou inzerovaných nehnuteľností nájdete na trinityqq.sk a na hlavných realitných serveroch.

Maklér:

makler
Maklér:Attila Duba
Telefón:+421 918 676 170
E-mail:duba-ZVNC-trinityqq.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Dlhopisy s pevným výnosom 6% za rok! Dlhopisy s pevným výnosom 6% za rok! Milí klienti, S klesajúcimi úrokovými sadzbami...
Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 27.10.2017: Na základe prieskumu uskutočnenom 25.10.2017...
Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ 27.04.2017: Milí klienti, Sme radi, že aj v roku...
V krátkosti o nás

Milé dámy/vážení páni,

sme radi, že ste, či už zo zvedavosti alebo záujmu o naše služby, zavítali na našu stránku. Našim cieľom je poskytovať kompaktný balík služieb, ktoré Vám a Vašim blízkym prinesú stabilitu a jasnejší pohľad na budúcnosť. 

Vitajte v lepšej spoločnosti!

Ing. Ján Pobežal
 výkonný riaditeľ 

Naši partneri

TQQ, s.r.o.: Výhradný dovozca exteriérových škárovacích hmôt ROMPOX®

       VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy

VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy    

 

AUTO DETAIL HUMENNÉ: ...kompletná starostlivosť o auto.