Dá sa to!

Zhodnoťte svoje úspory investíciou s pevným výnosom!
trinity QQ

Kompaktný balík služieb pre jasnejšiu budúcnosť!
Quality for Quantity

Sú to len poctivé služby...
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Prečo trinity QQ

Peniaze, hmotné zabezpečenie, istota alebo nezávislosť sú všetko pojmy, ktoré mnohých z nás nútia k tvrdej každodennej práci. Vieme, že sedemapolhodinový pracovný čas je už dnes skôr dôkazom pohodlnosti ako skutočnej snahy o lepšie životné podmienky. A takisto, ani každodenná dvanásťhodinová lopota nemusí jej vykonávateľovi prinášať vytúžené ovocie. Prečo je tomu tak?

Odpoveďou na túto otázku je...

...úprimnosť!

Možno Vás táto odpoveď zarazila, ale faktom zostáva, že práve úprimnosť voči samému sebe nám môže otvoriť dvere k budúcnosti, ktorá nie je definovaná peniazmi alebo hmotným zabezpečením, ale k šťastiu, ktoré je tým pravým dôvodom našich každodenných snáh. Vrámci našich úprimných sebareflexií si uvedomujeme, že dnešok už neprináša ovocie tým, ktorých jedinou vlastnosťou je ich veľkosť na trhu. Takisto si uvedomujeme, že to, čo platilo včera, už neplatí dnes a že plánovanie je najdôležitejšou časťou našich dní.

Preto Vám prinášame koncept, ktorý je založený na inteligentnom využití Vášho času pre čo najefektívnejšie zarábanie peňazí. Prinášame Vám kvalitu, prostredníctvom ktorej dosiahnete kvantitu: Quality for Quantity.

V prípade, že sa chcete o našom know-how dozvedieť viac, nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 918 977 594 alebo E-mailom na adresu info-ZVNC-trinityqq.sk.

* V zaslanom E-maile potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 122/2013 v znení neskorších predpisov. Bez odoslania elektronického súhlasu o spracovaní osobných údajov nemôžete byť zaradený do procesu výberového konania. Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov o pracovnú pozíciu.

Novinky a aktuality
Dlhopisy s pevným výnosom 6% za rok! Dlhopisy s pevným výnosom 6% za rok! Milí klienti, S klesajúcimi úrokovými sadzbami...
Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 27.10.2017: Na základe prieskumu uskutočnenom 25.10.2017...
Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ 27.04.2017: Milí klienti, Sme radi, že aj v roku...
V krátkosti o nás

Milé dámy/vážení páni,

sme radi, že ste, či už zo zvedavosti alebo záujmu o naše služby, zavítali na našu stránku. Našim cieľom je poskytovať kompaktný balík služieb, ktoré Vám a Vašim blízkym prinesú stabilitu a jasnejší pohľad na budúcnosť. 

Vitajte v lepšej spoločnosti!

Ing. Ján Pobežal
 výkonný riaditeľ 

Naši partneri

TQQ, s.r.o.: Výhradný dovozca exteriérových škárovacích hmôt ROMPOX®

       VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy

VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy    

 

AUTO DETAIL HUMENNÉ: ...kompletná starostlivosť o auto.